VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

valnetn

Den svatého Valentýna!

Svátek všech zamilovaných se pomalu blíží a jistě chcete své milované potěšit něčím originálním. Připravili jsme pro Vás slevovou akci k tomuto krásnému dni. K nákupu poukazu v hodnotě 1000,- Kč a více od nás dostanete navíc jeden poukaz ve stejné hodnotě, jakou jste u nás zaplatili.

Nabídka pro zvýhodněný nákup platí od 1.2. do 14.2. a podmínka je, že musí být využit do konce měsíce února.

 

akce facebook leden

Zacíleno na VRÁSKY!

V našem centru estetické medicíny Amaryllis Jihlava nabízíme širokou škálu ošetření vhodných pro boj s vrásky. Připravili jsme pro Vás akční nabídku, trvající do konce měsíce února. Akční sleva je 15% a navíc každý kdo si zakoupí ošetření zaměřené na redukci vrásek, od nás dostane analýzu pleti lékařským přístrojem zdarma (běžná cena 1 200,- Kč). Na základě teto analýzy a zjištěných skutečností můžeme klinetovi opravdu kompetentně doporučit vhodné ošetření. 

Sleva je platná pro návštěvníky našich webových stránek a při objednání je nutné zmínit, že máte zájem využít slevovou akci ZACÍLENO NA VRÁSKY.

 

dmsk jzda facebook2

Dámská jízda v AMARYLLIS JIHLAVA!

Pokud máte zájem o zdravou krásu a chcete se dozvědět, jaké možnosti jsou dostupné u nás v centru, tak je toto ideální možnosti. Minimální počet pro ,,Dámskou jízdu" jsou alespoň 3 zúčastnění. Máte ve svém okolí přátele, které by naše služby mohly zajímat, vezměte je sebou!

Vyhradíme si na Vás čas a připravíme pro Vás malé občerstvení. Vy budete mít možnost prohlédnout si vybavení našeho centra, detailně se seznámit s našmi službami, vyptat se na cokoliv co Vás zajímá. 

Stačí jen napsat email nebo zavolat a domluvit si termín návštěvy. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.