VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Trápí Vás stárnutí pleti, její barevná nesourodost či jizvy různého původu nebo akné? Odhodláváte se vyzkoušet chemický peeling? Tak pak je pro Vás vhodnou volbou právě multifunkční chemický peeling nové generace ALPHAPEEL lékařské dermokosmetiky RENLIVE, který nabízíme v našem centru estetické medicíny AMARYLLIS. Jeho použití je vhodné i jako prevence vzniku výše uvedených nedostatků pleti.

Hlavní účinnou složkou chemického peelingu ALPHAPEEL je kyselina mandlová - alfa hydroxykyselina s významnými exfoliační, antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi. Díky těmto vlastnostem podporuje ALPHAPEEL buněčnou obnovu pokožky a současně stimuluje tvorbu kolagenových vláken v kůži. Tento typ peelingu je k pleti jemnější a lze jej aplikovat i na tmavší typ

ALPHAPEEL je určen výhradně pro profesionální péči rukama zkušeného odborníka.

Počet a frekvence ošetření:

Při použití v rámci péče o citlivou pleť a prevence předčasného stárnutí je vhodné absolvovat 4 ošetření, s frekvencí 1x za měsíc. Jako následná udržovací péči je ideální opakování ošetření 1x za 3 měsíce.
Když chceme ALPHAPEEL použít v rámci péče o běžnou pleť a pleť se středním stupněm stárnutí, frekvence ošetření by měla být 1x za 2 týdny, s celkovým počtem ošetření 4. Jak udržovací kúra se doporučuje absolvovat ošetření 1x za měsíc.

ALPHAPEEL lze použít i v rámci péče o mastnou pleť, pleť se známkami fotostárnutím, hlubokými vráskami, aktivním akné, akné s komedony i jizvami po akné. V těchto případech se doporučuje realizovat intenzivní kúru s celkovým počtem 4 ošetření, absolvovaných s frekvencí 1x za týden.

Před, během i po ošetřovací kúře je zapotřebí zabránit vystavování ošetřovaných oblastí slunečnímu záření i umělému opalování v soláriu. Během celé ošetřovací kúry a minimálně 2 týdny po jejím skončení je třeba používat hydratační přípravek s ochranným faktorem minimálně SPF 30.

Chemický peeling ALPHAPEEL můžeme použít i v kombinaci s přístrojovými ošetřeními pleti, jako jsou např. kalibrované pulzní světlo (CPL), radiofrekvence, elektroporace a další. V takových případech aplikujeme peeling 1 týden před přístrojovým ošetřením.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, chemický peeling, neutralizační směs, výživné sérum, závěrečný ochranný krém.

Cena ošetření od 820,- Kč.