VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení a zpevnění kůže. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis realizujeme přístrojovou detoxikační endomasáž naším špičkovým certifikovaným lékařským přístrojem FUSIOMED ICE, který v sobě spojuje několik vysoce účinných technologií.

Ošetřením podtlakovou pulzní masáží dochází k aktivaci tkáně v ošetřované oblasti s cílem zpevnění kůže a provedení lymfatické drenáže. Ošetření je vhodné absolvovat po neinvazivních ošetřeních zaměřených na destrukci tukových buněk či léčbu celulitidy, jakož i samostatné ošetření.

Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně léčby celulitidy, vyhlazení pokožky, ošetřování lymfedému různého původu. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky a kůže. Samozřejmostí je doporučení vhodné tělové kosmetiky na domácí péči.

Cena ošetření od 210,- Kč.