VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Jak nám tak roky přibývají, tím více toužíme vypadat mladší. No ale v tomto je ten život opravdu spravedlivý, stárneme všichni, bez rozdílu. Dobrá zpráva je, že v dnešní době umíme s tímto nevratným procesem celkem statečně bojovat. Fotorejuvenace znamená omlazení pleti prostřednictvím působení světelné energie. Při ošetření se však používá mnohem širší spektrum působící elektromagnetické energie, než je naším okem viditelné světlo. Fotorejuvenace zlepšuje strukturu kůže, redukuje hloubku i počet vrásek, zlepšuje nedokonalosti pleti, jako jsou rozšířené cévky i pigmentové skvrny.

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS realizujeme fotorejuvenaci  kalibrovaným pulzním světlem (CPL) špičkovým certifikovaným lékařským přístrojem X LASE.

Vysoce intenzivní polychromatické světelné zdroje (IPL) emitují pulsní světlo v širokém pásu vlnových délek mezi 420 až 1200 nm. CPL je druh IPL, ve kterém se široké spektrum světla upravuje pomocí tzv. cut-off filtrů. Cut-off filtry slouží k zúžení šířky pásma vlnových délek emitovaných tak, aby se selektivně zaměřili na různé struktury v různých hloubkách pleti. CPL technologie aplikovaná přes příslušné cut-off filtry pracuje na principu selektivní fototermolýzy. Emitované světelná energie je absorbována v cílových strukturách, kde se mění na teplo a způsobí destrukci nebo denaturaci cílových molekul (tepelné poškození). Tepelné poškození je však žádoucí reakcí, která vede k následným příznivým dějům, podle toho, jakou problematiku řešíme, a tedy, na kterou strukturu / struktury jsme se zacílili. V případě REJUVENACE jsou cílovými strukturami (chromatofory) voda, melanin a Porfyrin. Zahřátí vody způsobí zahřátí kolagenu a výsledkem je okamžité stažení kolagenových vláken (okamžitý liftingový efekt). Následně se tvoří nová kolagenová vlákna (dlouhodobý výplňový efekt). To vede k celkovému zlepšení struktury pokožky. Tepelná destrukce nahromaděného melaninu vede k prosvětlení pigmentových skvrn a barevnému sjednocení pokožky. Destrukce porfyrinu obsaženého v krevním hemoglobinu vede k "vyčištění" kapilár a celkově k redukci zarudnutí.

Doporučuje se absolvovat  6 až 12 ošetření s frekvencí 1x za 2-3 týdny, a pak udržovací kúru 1x za 1 až 2 měsíce. Před, během i po ošetřovací kúře je třeba zabránit vystavování ošetřovaných oblastí slunečnímu záření, zda umělému opalování v soláriu. Proto je ideální ošetřovací proces absolvovat na podzim a v zimě. Během celé ošetřovací kúry a minimálně 2 týdny po jejím skončení je třeba používat přípravek s ochranným faktorem.

Během ošetření  používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.

emulze, ošetření kalibrovaným pulzním světlem s použitím příslušného cut-off filtru a programu, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou biodermokozmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření od 1 100,- Kč.