VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

technologie fusiomed

Přístroj FUSIOMED ICE kombinuje několik technologii ošetření v jednom přístroji: monopolární radiofrekvenci obličeje i těla, bipolární radiofrekvenci obličeje i těla, nízkofrekvenční kavitační ultrazvuk (kavitace), podtlakovou masáž (endomasáž), kryolipolízu v kombinaci s radiofrekvencí.

Kombinováním působením těchto technologií se využívá k ošetřování:

  • Ochablosti kůže těla i obličeje
  • Lokálního uloženého tuku všech problémových partií
  • Ochablosti tkáně těla i obličeje
  • Celulitidy (včetně i III. A IV. Stupně)
  • strií
  • jizev
  • Odvádí toxické látky z těla
  • Redukuje jemné i hluboké vrásky
  • Redukuje akné a póry

 

Radiofrekvence - monopolární nebo bipolární (s endomasážou nebo bez ní) - jako první klinický efekt poskytne kontrakci (stažení) kolagenových vláken, čímž se vyplní povrchové vrásky a okamžitě vyhladí tkáň. Dlouhodobý efekt spočívá v tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken aktivovanými fibroblasty. Monopolární RF je ve srovnání s bipolární "silnější", proniká do větší hloubky kůže.

Aplikací radiofrekvence se dosáhne i redukce váhy v důsledku úbytku vrstvy podkožního tuku. Také projevy celulitidy, strií.
Kavitace - spočívá ve vzniku bublin v mezibuněčném prostoru tkání působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Tyto bubliny svou pohybovou aktivitou a prasknutím způsobují explozi, vytvářejí rázovou vlnu, která je schopna poškodit membrány tukových buněk. Kavitace způsobuje redukci podkožního tělesného tuku, redukuje projevy celulitidy.

Endomasáž - vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení a zpevnění kůže. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Kryolipolýza. Buňky v našem těle reagují rozdílně na teplotní úrovně chladu nebo tepla. Funguje to tak, že sofistikovaný přístroj působí proti ošetřované oblasti v sekvenčních procesech intenzivním teplem (60 °) a intenzivním chladem (-10 °) co působí pouze na tukové buňky ošetřované oblasti. Tělo reaguje na poškozené tukové buňky zánětlivou reakcí a jejich přirozeným postupným odstraňováním. Tím dochází k významně lepšímu tvarování těla.