VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Chcete ukončit trápení s černými tečkami, ucpanými póry a mastnou pletí? Každý z nás zná ten pocit, když se černé tečky objeví v ten nejméně vhodný okamžik. Pakliže chcete mít pleť bez černých teček je velice důležité pochopit co jsou, jaké jsou příčiny jejich vzniku a jak předejít jejich tvorbě.

Černé tečky se nejčastěji vyskytují na nose a jedná se v podstatě o rozšířené póry, ve kterých dochází k usazování mazu, nečistot a odumřelých buněk. V pórech se vyskytují bakterie akné, jež jsou častou příčinou řady nepříjemností. Právě usazený maz je pro tyto bakterie ideálním prostředím a výsledkem je zánět v podobě červeného pupínku s bílou hlavičkou. Černá tečka je výsledek zoxidování usazeného materiálu v rozšířeném póru.

  • Hloubkové čištění pleti zdravotnickou ultrazvukovou špachtlí - Toto ošetření je pro naši pleť šetrnou variantou, černé tečky (mazové zátky) se díky intenzivní vibraci uvolní a pleť bude čistá.

Solo hloubkové čištění pleti zdravotnickou ultrazvukovou špachtlí.

Cena 350,- Kč

Varianta komplexního ošetření pleti: odlíčení a očištění pleti, aplikace změkčujícího komedonolytického gelu, hloubkové čištění zdravotnickou ultrazvukovou špachtlí s hloubkovou prokrvující mikro masáží pleti, aplikace super hydratujícího séra s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, maska, závěrečný harmonizující krém, finální aplikace sprejové kyseliny hyaluronové pro dokonalou hydrataci pleti.

Délka ošetření cca 60 minut.

Cena od 690,- Kč