VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Nadměrné pocení umí pořádně znepříjemnit život ... I Vás trápí vlhké dlaně, podpaží či chodidla? Navštivte nás, rádi Vám pomůžeme s tímto problémem, a to bez jehel, bez botoxu, bez bolesti.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis používáme k léčbě hyperhidrózy Galvanoterapie certifikovaným fyzioterapeutickou přístrojem Iono BASE PLUS. K nadměrnému pocení přispívá nerovnováha potenciálu mezi kůží a její povrchem. A právě tuto dysbalanci vyrovnává galvanický (stejnosměrný) proud, generovaný přístrojem Iono BASE PLUS.

Přístroj se využívá i pro léčbu dalších patologických stavů, jako jsou artritida, artróza, bursitida, myalgie, tendinitida, onemocnění, při kterých je třeba vpravit do tkáně léky nebo roztoky, např. lokální anastetické.

O vhodnosti ošetření musí rozhodnout lékař centra. Ošetření je třeba absolvovat minimálně 10 krát, v délce trvání 20 minut a ideálně každý den po sobě, maximálně obden. Zlepšení se obvykle začne dostavovat po prvních 4 až 5 aplikacích a pokračuje v průběhu dalších ošetření až do dosažení stavu normálního pocení. Výsledek celé kúry přetrvává 30 až 60 dní. Následně by se měli absolvovat další ošetření s využitím kratších léčebných cyklů.

Cena ošetření 180,- Kč.