VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Dopřejte si kvalitní profesionální ošetření očního okolí, které mu dodá potřebnou péči, zmírní tmavé kruhy pod očima, otoky, jemné vrásky, zharmonizuje barevný tón a Vašim očím zajistí zregenerovaní a přitažlivý pohled.

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS nabízíme dva druhy komplexních ošetření očního okolí, které zahrnují i mikromasáž očního okolí. Při ošetřeních používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku určenou speciálně na jemnou pleť očního okolí.

Komplexní ošetření očního okolí skládá z několika kroků:

  • Odlíčení / očištění pleti.
  • Jemný čisticí peeling, který absorbuje kožní maz pomocí mikrogranulí s adstringentními vlastnostmi a zanechává pleť krásně hladkou.
  • Aplikace ampule s koncentrátem vitamínů, který zlepšuje tonus i strukturu pleti.
  • Mikromasáž očního okolí.
  • Uklidňující maska, ideální pro citlivé, podrážděné a unavené oční okolí, vystavené stresu.
  • Aplikace očního séra s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek, které vyhlazuje oční kontury, zmírňuje otoky a zesvětluje tmavé kruhy pod očima.
  • Komplexní ošetření očního okolí s kmenovými buňkami a aktivními peptidy je vhodné buď v rámci pravidelné péče v případě zralé, stárnoucí pleti, nebo iv mladším věku než příležitostné intenzivní ošetření, např. po zimním období či "unavené" pleti vlivem stresu a pod.

 

Kmenové buňky Allium chrání a regenerují kmenové buňky pokožky, omlazují ji, zjemňují vrásky a jemné linie a bojují proti chronologickému stárnutí. Koktejl z aktivních peptidů napomáhá ke zjemnění, snížení hustoty a celkově výskytu vrásek, zvyšuje pevnost pokožky i její tloušťku a zvyšuje produkci kolagenu.

Aplikace očního séra s obsahem kmenových buněk Allium (Jabloň domácí) a dalších vysoce účinných látek. Exkluzivní formulace byla vyvinuta pro boj se všemi problémy týkajícími se jemného očního okolí, jako jsou dehydratace, suchost, jemné linie a vrásky, tmavé kruhy a stárnutí. Díky použití nanotechnologií je zajištěno, že tento přípravek a všechny jeho aktivní látky proniknou hluboko do buněk a na této úrovni i působí.

Aplikace závěrečného koktejlu z aktivních peptidů, napomáhajících k zjemnění vrásek, snížení hustoty vrásek a celkově jejich výskytu. Zvyšují pevnost pokožky i její tloušťku a zvyšují produkci kolagenu.

Účinek ošetření pocítíte a uvidíte hned. Série 4 - 5 ošetření s frekvencí 1x týdně Vám poskytne omlazení očního okolí, redukci otoků, váčků i tmavých kruhů pod očima, vydatnou hydrataci očního okolí a redukci vrásek.

Cena ošetření od 850,- Kč.