VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Nechte se hýčkat příjemným manuálním ošetřením pleti s relaxační hudbou v pozadí. Tuto hodinovou intenzivní ruční péči o pleť tak i použitou lékařskou dermokosmetiku volíme v našem centru estetické medicíny AMARYLLIS vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Manuální ošetření pleti je vhodné jednak jako pravidelná profesionální péči o pleť v případě, že upřednostňujete tuto "klasiku" před přístrojovými ošetřeními a jednak je namístě i jako součást kúry přístrojových ošetření.

V našem centru nabízíme 2 unikátní manuální techniky ošetření.

  • Botowhite - Jedinečná technika antigravitační adhesivní " lepkavé" masáže s aplikací několika pěstících i detoxikačních kosmeceutik řady RENLIVE v následně na sebe navazujících krocích. Určena pro III. stupeň zralosti pleti, tj. pro pleť s hlubšími vráskami a ochablými konturami tváře. Cílem je vypnutí pleti, vyhlazení vrásek, detoxikace pleti s omlazením a se skvělým pocitem čistoty, lehkosti a svěžesti ošetřované oblasti.
  • Biodynamic - Rozjasňující ošetření pleti, krku a dekoltu. Určeno pro normální a smíšený typ pleti všech věkových kategorií. Pro pleť, která potřebuje zejména obnovit vrchní vrstvu pokožky. Působí antioxidačně s rozjasňujícím efektem. Zajistí pokožce hloubkovou regeneraci a nastartuje proces sebeobnovy pomocí vysoké koncentrace vitamínu C. Výsledkem je čistá a projasněná pokožka s kompaktnějším povrchem.

Cena ošetření od 950,- Kč.

Ceník kosmetického ošetření Kontaktujte nás