VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Jedná se o léčebnou proceduru využívající nechirurgickou lékařskou techniku, při které se aplikují speciální koncentráty aktivních látek do kůže prostřednictvím drobných vpichů mikrojehličkami (0,5 až 1 mm). Principem této léčebné metody je vytváření drobných ranek, což jednak stimuluje proces hojení a jednak se prostřednictvím nich vpravují přímo do střední vrstvy kůže aktivní látky obsažené v aplikovaných speciálních koncentrátech. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází tak k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem je vyplnění vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, zpevnění pleti, redukce velikosti pórů.

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS nabízíme dva způsoby mezoterapie - mikrojehličkovou mezoterapii Dermaroller a přístrojovou vakuovou mikrojehličkovou mezoterapii (se současně působící monopolární radiofrekvencí) špičkovým certifikovaným lékařským přístrojem MESOTHERM.

Speciální koncentráty aktivních látek, které mezoterapií zapracujeme, volíme podle problematiky pleti resp. toho, co chceme ošetřením docílit.


Principem mikrojehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází tak k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem je vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů.

Odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, dermaroller, ošetření Dermaroller se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátové maska, pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Doporučuje se absolvovat 3 ošetření s frekvencí 1x za 3 týdny.

Cena ošetření od 855,- Kč.

Rotující mikrojehelec s 200 velmi tenkými mikrojehličkami z chirurgické oceli způsobuje drobné bodnutí / propíchnutí kůže s frekvencí 5000 bodnutí za 5 minut. K propíchnutí kůže dochází uvnitř dutinky mikrojehelce, kam je kůže vtahována prostřednictvím podtlaku (vakua). Současně působící monopolární radiofrekvence stimuluje regeneraci a remodelaci tkáně a zajišťuje lepší průnik současně aplikovaných koncentrátů aktivních látek - mezokoktejlů. Díky současnému podtlaku s endomasáží je ošetření méně bolestivé a současně probíhá detoxikace tkáně.

Odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontraelektroda, ošetření mikrojehličkovou vakuovou radiofrekvencí se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátové maska, pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Počet ošetření závisí na závažnosti stavu, ale obecně je třeba absolvovat 5 až 10 ošetření s frekvencí 1x za týden.

Cena ošetření od 2800,- Kč.