VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Věděli jste, že mezoterapie se dá realizovat i bez jehel? Je to opravdu možné. A v našem centru estetické medicíny AMARYLLIS Vás o tom rádi přesvědčíme. Speciální koncentráty aktivních látek, sestavené podle problematiky pokožky obličeje nebo těla, Vám zapracujeme přímo do buněk prostřednictvím elektroporézy naším špičkovým certifikovaným lékařským přístrojem MESOTHERM.

  • Elektroporace nám umožní zavedení koncentrátů s obsahem bioaktivních substancí do buněk kůže, bez poškození buněčné membrány, otevřením dočasných membránových pórů / vodivých kanálků. Ošetření je vhodné i na kombinaci či doplnění s jinými přístrojovými ošetřeními.

Elektroporácia je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni, která je vystavena těmto podnětům.

Na výběr máme několik koncentrátů lékařské dermokosmetiky RENLIVE, které jsou vyvinuty speciálně na elektroporetické zapracování. Při výběru se řídíme problematikou pokožky obličeje nebo těla.

Koncentrát NeoAge obsahuje kombinaci aktivních látek sestavenou speciálně pro zralou, stárnoucí pleť, jako jsou kyselina hyaluronová, aminokyseliny, prekurzory kolagenu, glukosamin sulfát, vitamín E.

NeoAge je inovativní složení pro stimulaci a revitalizaci kůže, ideální pro léčbu vrásek, unavené, oslabené a křehké kůže, kůže zničené sluncem a kůže velmi dehydratované. Poskytuje kompletní ošetření, které umožní správnou úroveň hydratace buněk a vylepší biochemickou a biologickou stavbu tkání. Aktivní látky obsažené v koncentrátu NeoAge umožňují dobré výsledky jak z hlediska krátkodobého (1% kyseliny hyaluronové, glukosamin sulfát), tak z hlediska dlouhodobého (aminokyseliny, prekurzory kolagenu). Ošetření tímto produktem je odporučované nejen pro vyhlazení jemných vrásek, jako vrásky v okolí očí, které se vyhladí po jednom nebo dvou ošetřeních, ale také pro léčbu hlubších vrásek (mimické vrásky atd.), Kde však dojde k omlazení pleti s redukcí vrásek až po delší léčbě.

Koncentrát přípravku NEOTON obsahuje kombinaci aktivních látek sestavenou speciálně pro redukci strií a jizev, jako jsou glukosamin sulfát, výtažek z karobu, minerály, vitamíny.

NeoTone je určen pro prevenci a zmírnění strií díky tomu, že poskytuje zásobu biomolekul s tonifikačním účinkem, je také schopen obnovit buněčné membrány, tonifikovat mezibuněčnou matrix (hmotu) a hydratovat cílové zóny prostřednictvím nenápadného hydratačního filmu na povrchu kůže. Pokročilé výzkumy dokázaly výborné schopnosti struktur podobných kolagenu omladit kůži až do nejhlubších vrstev. Přípravku NEOTON stimuluje regeneraci tkání, podporuje rychlý růst složek v kůži, a tím dosahuje pravidelnější obnovu buněk a zlepšení pružnosti kůže.

Koncentrát NeoCell obsahuje kombinaci aktivních látek sestavenou speciálně pro redukci celulitidy, jako jsou kofein, karnitin, spirulina platensis, fosfatidylcholin.

NeoCell je koncentrát, který pomáhá redukovat tukovou tkáň, a tím snížit stupeň celulitidy. Aktivní látky obsažené v tomto koncentrátu působí přímo na tukové buňky tím, že zabraňují formaci nových tukových buněk a rozpouštějí již existující tukové buňky. Po ošetření NeoCell-em může dojít k dočasnému zánětu tkáně, který však zmizí během pár týdnů a nahradí jej významná redukce tukové tkáně řádově v centimetrech. Program, který počítá s několika léčebnými cykly, vede ke ztenčení podkožní tukové vrstvy a k hebčí hezčí pokožce.

Koncentrát NeoHair obsahuje kombinaci aktivních látek sestavenou k léčbě oslabených kapilár a stimulaci růstu vlasů, jako jsou rostlinné výtažky, vitaminy a aminokyseliny.

Přípravek Neohair funguje na třech úrovních. Díky aktivitě rostlinných výtažků pomáhá zvyšovat krevní cirkulaci, která vede ke zvýšení okysličení a zavlažení vlasové pokožky. Vitamíny ve spolupráci rostlinnými výtažky bojují proti volným radikálům, které napadají vlasovou strukturu a nakonec aminokyseliny, které jsou prekurzory keratinu a dalších proteinů, zabezpečují kořínkům správnou výživu a růst. Neohair celkově zajišťuje redukci vypadávání vlasů a zvyšuje růst i průměr vlasu.

V průběhu všech ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku (RENLIVE, REJUVE), kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.

Cena ošetření od 890,- Kč.