VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Mnozí jsme nespokojeni s tím, jak vypadáme, kolik vážíme, že nemáme ideální míry atd. Jsou to rozhodně jedny z těch menších problémů, které může člověk mít, svět na nich nestojí ani nepadá, ale pokud nás to opravdu trápí a často se tím zabýváme, je načase začít to i řešit. Máme pro Vás dobrou zprávu, nikdo není dokonalý. Ale každý z nás má možnost stanovit si své vlastní cíle, své vlastní ideály a stejně tak i své vlastní představy o ideální či "dokonalé" postavě. Představa je jen a jen Vaše, my Vám ji však rádi pomůžeme zhmotnit. Vaše vysněné míry Vám u nás, v centru estetické medicíny AMARYLLIS, pomůžeme dosáhnout bez skalpelu a jehel.

Na ošetření problematických partií těla používáme špičkový certifikovaný lékařský přístroj FUSIOMED ICE, který umožňuje kombinovat několik vysoce účinných technologií. Monopolární nebo bipolární radiofrekvenci, nízkofrekvenční ultrazvuk (kavitace), kryolipolýzu a podtlak.

Poskytujeme 4 způsoby lipodestrukčních (tuk odstraňujících) ošetření. Ošetřovací protokol Vám sestavíme na míru, se zohledněním charakteristiky a problematiky ošetřované oblasti, fyziologie kůže, podkoží a probíhajících metabolických procesů.

  • Kavitace: Destrukce tukových buněk ultrazvukem.

Kavitace způsobuje redukci podkožního tuku a redukuje projevy celulitidy. Kavitační jev spočívá ve vzniku bublinek v intersticia (mezibuněčném prostoru) tkáně působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Tyto bublinky svou pohybovou aktivitou a praskáním způsobí implozi (náhle vyrovnání tlaku dovnitř prostoru předtím uzavřeného, opakem je exploze), vytvářející rázovou vlnu, která je schopna selektivně poškodit membrány tukových buněk. Tělo se následně přirozenou cestou prostřednictvím lymfatického systému zbaví zničených tukových buněk a odpadních látek.

Vodivý gel, ošetření problematické partie nízkofrekvenčním ultrazvukem, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 až 15 ošetření s frekvencí 1x za týden, a pak udržovací kúru 1x měsíčně.

Cena ošetření od 450,- Kč.

  • Kavitace s monopolární radiofrekvencí: Destrukce tukových buněk ultrazvukem a současné zpevnění pokožky radiofrekvencí.

Kavitace způsobuje redukci podkožního tuku a redukuje projevy celulitidy. Kavitační jev spočívá ve vzniku bublinek v intersticia (mezibuněčném prostoru) tkáně působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Tyto bublinky svou pohybovou aktivitou a praskáním způsobí implozi (náhle vyrovnání tlaku dovnitř prostoru předtím uzavřeného, opakem je exploze), vytvářející rázovou vlnu, která je schopna selektivně poškodit membrány tukových buněk. Tělo se následně přirozenou cestou prostřednictvím lymfatického systému zbaví zničených tukových buněk a odpadních látek. Radiofrekvence stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, redukuje ochablost kůže. Radiofrekvence se může použít i na redukci vrstvy podkožního tuku, projevů celulitidy, strií a zlepšení prokrvení. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení).

Vodivý gel, kontraelektroda, ošetření problematické partie nízkofrekvenčním ultrazvukem a současně působící monopolární radiofrekvencí, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 až 15 ošetření s frekvencí 1x za 10 dní, a pak udržovací kúru 1x měsíčně.

Cena ošetření od 650,- Kč.

  • Kryolipolýza: "Rozpuštění" tukových buněk zmrazením, vhodné zejména pro redukci objemné podkožní tukové vrstvy.

Při kryolipolýze se v ošetřované oblasti dosahuje teplota -10 ° C, podkožní tukové buňky jsou zmraženy, následkem čehož začne proces zvaný apoptóza (programovaná smrt buňky). K poškození okolní kůže nedojde, protože je chráněna ochrannou membránou umístěnou na kůži. Zničené tukové buňky jsou pak z těla odstraněny přirozenými mechanismy (makrofágy - buňky imunitního systému).

Kontaktní emulze ZIP, ochranná membrána, ošetření problematické partie mrazem po dobu 100 minut (tzn. vždy dvě symetricky ošetřované oblasti, každá po 50 minut), uklidňující sérum.
Doporučuje se absolvovat 2 ošetření, a to s odstupem 2 měsíců. Vhodné je kombinované ošetření s kavitací a radiofrekvencí, které lze absolvovat po 3 týdnech od kryo-ošetření.

Cena ošetření jedné partie od 1 300,- Kč.

  • Kryolipolýza s bipolární radiofrekvencí: "Rozpuštění" tukových buněk zmrazením (vhodné zejména pro redukci objemné podkožní tukové vrstvy) a současné zpevnění pokožky bipolární radiofrekvencí.

Při kryolipolýze se v ošetřované oblasti dosahuje teplota -10 ° C, podkožní tukové buňky jsou zmrazeny, následkem čehož začne proces zvaný apoptóza (programovaná smrt buňky). K poškození okolní kůže nedojde, protože je chráněna ochrannou membránou umístěnou na kůži. Zničené tukové buňky jsou pak z těla odstraněny přirozenými mechanismy (makrofágy - buňky imunitního systému. Radiofrekvence stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, redukuje ochablost kůže. Radiofrekvence lze použít i na redukci vrstvy podkožního tuku, projevů celulitidy, strií a zlepšení prokrvení.

Kontaktní emulze ZIP, ochranná membrána, ošetření problematické partie mrazem za současného působení bipolární radiofrekvence po dobu 100 minut (tzn. vždy dvě symetricky ošetřované oblasti, každá po 50 minut), uklidňující sérum.

Doporučuje se absolvovat 2 ošetření, a to s odstupem 2 měsíců. Vhodné je kombinované ošetření s kavitací a radiofrekvencí, které lze absolvovat po 3 týdnech od kryo-ošetření.

Cena ošetření od 1 500,- Kč.

Po lipodestrukčním ošetření je vhodné absolvovat ošetření, které napomáhá a urychluje odvod zničených tukových buněk a odpadních látek do příslušných lymfatických cest. Poskytujeme 2 způsoby - detoxikační přístrojovou endomasáž přístrojem FUSIOMED ICE nebo přístrojovou kompresní lymfodrenáž presoterapeutickým přístrojem TINTORETTO.

Cena od 100,- Kč.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky kůže. Samozřejmostí je doporučení vhodné tělové kosmetiky na domácí péči.

Velmi důležité je nezapomenout na úpravu stravování a příjmu tekutin, o čemž Vás rádi informujeme. Je třeba dodržovat naše doporučení, zejména dostatečný pitný režim v době ošetřovacího procesu. o a pravidelná přiměřená tělesná aktivita celému procesu hubnutí a formování postavy rozhodně významně napomůže.

Před ošetřením a v průběhu resp. na konci celého ošetřovacího procesu doporučujeme profesionální přístrojové měření tloušťky podkožního tuku přístrojem BODY SCAN. Získáme tak přesné a objektivní posouzení efektu ošetřovací kúry.