VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

 

Centrum estetické medicíny Amaryllis Beauty Institut Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, redukci tukových vrstev, kosmetické služby, masáže ale i léčebnou dermatologii spolu s laserovým pracovištěm.

Nabízíme ošetření na nejmodernějších lékařských přístrojích, lékařskou kosmetiku nejlepších evropských výrobců, zkušenosti předních lékařů v oboru, to vše pod vedením paní MUDr. Ivany Vybíralové.

Milé zájemkyně o zdravou krásu, zájemci o život v plné síle, vitalitě!

Naším cílem je maximální péče o zdravou krásu a tělesnou pohodu našich klientů. Nabízíme kombinované přístrojové ošetření s cílem maximálního dosažení požadovaného cíle.

Společná síla kvalifikovaného personálu, vědeckého know how, vysoce účinných kosmetických lékařských přípravků a prvotřídní zdravotnické techniky – to vše dává našim klientům pocit bezpečí, rozmazlující relaxace s ihned viditelným efektem.

Neinvazivní liposukce, lymfo-drenáž, facelifting, modelace kontur tváře, vypnutí pleti a spoustu dalších procedur pomocí špičkové zdravotnické techniky od světově uznávaného výrobce přístrojového vybavení pro estetická pracoviště všech úrovní – od společnosti BIOTEC ITALIA.
Veškerá ošetření pleti či těla provádíme vysoce účinnými exkluzivními produkty lékařské dermokosmetiky RENLIVE a REJUVE.

Rádi Vás u nás uvidíme.
Rádi se o Vás postaráme.

Těšíme se na Vás.