VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu. Podtlaková masáž / endomasáž je vhodná i v kombinaci s jinými ošetřeními (např. Radiofrekvencí - monopolární nebo bipolární), tak i jako samostatné ošetření za účelem vzpružení, vyhlazení, detoxikace pleti.

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS realizujeme toto ošetření našimi špičkovými certifikovanými lékařskými přístroji MESOTHERM nebo FUSIOMED ICE, které v sobě spojují několik vysoce účinných technologií.

Odlíčení / očištění pleti, podtlakové ošetření / endomasáž, ošetřující maska, pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetikou vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Ošetření se doporučuje absolvovat v rámci pravidelné profesionální péče o pleť, např. s frekvencí 1x měsíčně. V případě, že je součástí intenzivních ošetřovacích kúr, tak podle frekvence základního ošetření, což bývá obvykle několikrát po sobě, v týdenních intervalech.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.

Cena ošetření 400,- Kč.