VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Tento problém trápí nejednu ženu, bez ohledu na věk či váhu. Bohužel zcela se zbavit celulitidy zatím není možné. Nicméně dobrá zpráva je, že vzhled tzv. pomerančové kůže, která je její viditelným projevem, se dá významně zlepšit.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis používáme k léčbě celulitidy špičkové certifikované lékařské přístroje FUSIOMED ICE, MESOTHERM a VENUS, které v sobě spojují několik vysoce účinných technologií.

  • Technologie DuoShape monopolární radiofrekvence kombinovaná s nízkofrekvenčním ultrazvukem (přístroj FUSIOMED ICE) je ošetření vhodné k léčbě celulitidy III. až IV. stup. a zejména tehdy, pokud potřebujeme řešit zároveň i nežádoucí větší množství podkožního tuku. Ošetření poskytuje významné zmírnění projevů celulitidy a efektivní tvarování těla s redukcí nežádoucího podkožního tuku i usazených odpadních látek v ošetřované oblasti těla.

Radiofrekvence se používá k redukci vrstvy podkožního tuku, projevů celulitidy, strií a zlepšení prokrvení, stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, redukuje ochablost kůže. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Nízkofrekvenční ultrazvuk (kavitace) způsobuje redukci podkožního tuku a redukuje projevy celulitidy. Kavitační jev spočívá ve vzniku bublinek v intersticia (mezibuněčném prostoru) tkáně působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Tyto bublinky svou pohybovou aktivitou a praskáním způsobí implozi (náhle vyrovnání tlaku dovnitř prostoru předtím uzavřeného, opakem je exploze), vytvářející rázovou vlnu, která je schopna selektivně poškodit membrány tukových buněk. Tělo se následně přirozenou cestou prostřednictvím lymfatického systému zbaví zničených tukových buněk a odpadních látek.

Kontaktní emulze ZIP, kontraelektroda, ošetření problematické partie monopolární radiofrekvencí a současně působícím nízkofrekvenčním ultrazvukem, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 až 15 ošetření s frekvencí 1x za 10 dní, a pak udržovací kůru 1x za 2 měsíce.

Cena ošetření od 700,- Kč.

  • Technologie Lipomassage monopolární radiofrekvence kombinovaná s podtlakovou masáží (přístroj FUSIOMED ICE) významně redukuje projevy celulitidy zvýšením prokrvení tkání, zpevněním kůže a lymfatickou drenáží. Metoda je vhodná při celulitidě I. až II. stup.

Radiofrekvence se používá k redukci vrstvy podkožního tuku, projevů celulitidy, strií a zlepšení prokrvení, stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, redukuje ochablost kůže. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně léčby celulitidy, vyhlazení pokožky, ošetřování lymfedému různého původu. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Kontaktní emulze ZIP, kontraelektroda, ošetření problematické partie monopolární radiofrekvencí kombinovanou s podtlakovým ošetřením, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 až 12 ošetření s frekvencí 1x za týden, a pak udržovací kúru 1x za 1 až 2 měsíce.

Cena ošetření od 750,- Kč.

  • Elektroporace (přístroj MESOTHERM) nám umožní zavedení speciálního koncentrátu s obsahem bioaktivních substancí účinných v redukci celulitidy do buněk kůže, bez poškození buněčné membrány, otevřením dočasných membránových pórů / vodivých kanálků. Elektroporace je vhodná zejména jako významné doplnění zvoleného mechanického ošetření (DuoShape nebo Lipomassage, uvedeno výše), čímž dojde k zintenzivnění účinku.

Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni, která je vystavena těmto podnětům.

Jemný peeling, kontraelektroda, což zahrnuje speciálního koncentrátu aktivních látek elektroporací.

Cena ošetření od 890,- Kč.

  • Estetická rázová vlna (přístroj VENUS) patří aktuálně k aktuálně k nejmodernější a nejúčinnějšímu způsobu ošetření celulitidy.

Tento lékařský přístroj účinně ošetřuje kůži i podkoží třemi způsoby – vytváří nové vlásečnice (zvyšuje tak mikrocirkulaci, takže dochází k lepšímu zásobení kyslíkem a zrychlenému lokálnímu metabolismu), zvyšuje produkci kolagenu (vytváří nové opěrné prvky pokožky pro její vypnutí a zpevnění) a odvádí škodliviny (stimuluje lymfatický systém). Je optimální pro zpevnění kůže a podkoží, vyhlazení nerovností po liposukci, celkové omlazení pokožky, ošetření lipedémů, stimulaci lymfatického systému, redukci strií, zlepšení vzhledu jizev a proti celulitidě.

Cena od 500,- Kč.

Po ošetření DuoShape - monopolární radiofrekvence kombinované s nízkofrekvenčním ultrazvukem (přístroj FUSIOMED ICE) tak i po ošetření estetickou rázovou vlnou je vhodné absolvovat ošetření, které napomáhá a urychluje odvod zničených tukových buněk a odpadních látek do příslušných lymfatických cest. Poskytujeme 2 způsoby - detoxikační přístrojovou endomasáž přístrojem FUSIOMED ICE nebo přístrojovou kompresní lymfodrenáž presoterapeutickým přístrojem TINTORETTO.

Cena ošetření od 100,- Kč.

Velmi důležité je nezapomenout na úpravu stravování a příjmu tekutin, o čemž Vás rádi informujeme. Je třeba dodržovat naše doporučení, zejména dostatečný pitný režim v době ošetřovacího procesu. No a pravidelná přiměřená tělesná aktivita celému procesu rozhodně významně napomůže.

V průběhu všech ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky kůže. Samozřejmostí je doporučení vhodné tělové kosmetiky na domácí péči.