VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Mnoha nás trápí několik nedokonalosti, někde se nám zdá něčeho málo, jinde zase přebytek. Jako například v případě tzv. podbradku, kdy máme pocit, že je té kůže pod bradou jaksi hodně.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis řešíme problematiku podbradku pomocí špičkových certifikovaných lékařských přístrojů MESOTHERM nebo FUSIOMED ICE. Jedná se o ošetření monopolární radiofrekvencí, jejíž parametry nastavujeme podle toho, zda se jedná "jen" o ochablou převislou kůži pod bradou, nebo je v ní zároveň ukrytá i nadbytečná tuková vrstva. Zároveň však vždy řešíme i ochablou kůži celé dolní třetiny obličeje, která jde ruku v ruce s tímto problémem.

  • Monopolární radiofrekvence nám podle nastavení frekvence dokáže působit jak v hlubších strukturách, kde působením tepla dochází k destrukci tukových buněk, tak i ve vrchnějších vrstvách kůže, kde se projeví její liftingový účinek. Dlouhodobý efekt spočívá v tvorbě nových kolagenových i elastinových vláken a zpevňování pleti.

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj MESOTHERM disponuje monopolární systémem - monopolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze ZIP, kontraelektróda, ošetření radiofrekvencí, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Doporučuje se absolvovat 5 - 10 ošetření s frekvencí 1x za 7 až 10 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za měsíc.

Cena ošetření od 600,- Kč.

  • Mikrojehličková vakuová radiofrekvence poskytuje vysoce účinnou remodelaci a zpevnění pleti. Ošetření je trochu bolestivé (v případě zájmu je možná aplikace znecitlivující krému), ale je to absolutní top mezi ošetřeními!

Rotující mikro-iehelec s 200 velmi tenkými mikrojehličkami z chirurgické oceli způsobuje drobné bodnutí / propíchnutí kůže s frekvencí 5000 bodnutí za 5 minut. K propíchnutí kůže dochází uvnitř dutinky mikro-iehelce, kam je kůže vtahována prostřednictvím podtlaku (vakua). Současně působící monopolární radiofrekvence stimuluje regeneraci a remodelaci tkáně a zajišťuje lepší průnik současně aplikovaných koncentrátů aktivních látek - mezokoktejlů. Díky současnému podtlaku s endomasáží je ošetření méně bolestivé a současně probíhá detoxikace tkáně. Principem mikroiehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem jsou vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontraelektroda, ošetření mikroihličkovou vakuovou radiofrekvencí se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátová maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermo-kosmetikou vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti. Před prvním ošetřením je třeba zakoupit si u nás mikro-iehelec, který musí mít každý svůj vlastní.

Doporučuje se absolvovat 5 - 10 ošetření s frekvencí 1x za 7 až 10 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za měsíc.

Cena ošetření od 1 500,- Kč.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.