VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Tak tyto získané kožní nedokonalosti "zdobí" nejednoho z nás... Jizva je výsledkem přirozeného procesu hojení kůže, ať už po poranění nebo chirurgickém zákroku. Schopnost hojení kůže je u každého jedince jiná, rozsah a vzhled jizvy závisí na mnoha okolnostech (jizva "pracuje" až 18 měsíců od svého vzniku). Strie patří k nejčastějším kosmetickým problémem. Jsou to jizvy vznikající v částech, kde kůže v krátkém čase zvětší svou plochu. Bývají červené, modročervená nebo růžové barvy, časem blednou na stříbřitou barvu, ovšem nikdy zcela nezmizí.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis nabízíme několik možností, jak jizvy či strie významně redukovat, resp. zlepšit jejich vzhled. Během úvodní konzultace pro Vás "na míru ušijeme" vysoce účinnou kombinaci ošetření špičkovým certifikovaným lékařským přístrojem MESOTHERM s aplikací koncentrátů aktivních látek, které byly vyvinuty speciálně k léčbě jizev a strií. Přístroj MESOTHERM umožňuje účinnou léčbu všech typů jizev, kromě keloidních.

  • Mikrojehličková vakuová radiofrekvence poskytuje vysoce účinnou remodelaci a zpevnění pleti s vyplněním "zapadlých" jizev. Ošetření je trochu bolestivé (v případě zájmu je možná aplikace znecitlivující krému), ale je to absolutní top z ošetření!

Rotující mikrojehelec s 200 velmi tenkými mikrojehličkami z chirurgické oceli způsobuje drobné bodnutí / propíchnutí kůže s frekvencí 5000 bodnutí za 5 minut. K propíchnutí kůže dochází uvnitř dutinky mikrojehelce, kam je kůže vtahována prostřednictvím podtlaku (vakua). Současně působící monopolární radiofrekvence stimuluje regeneraci a remodelaci tkáně a zajišťuje lepší průnik současně aplikovaných koncentrátů aktivních látek - mezokoktejlů. Díky současnému podtlaku s endomasáží je ošetření méně bolestivé a současně probíhá detoxikace tkáně. Principem mikrojehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází tak k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem jsou vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů.

Odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontraelektroda, ošetření mikrojehličkovou vakuovou radiofrekvencí se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pokožky. Před prvním ošetřením je třeba zakoupit si u nás mikrojehelec, který musí mít každý svůj vlastní.

Počet ošetření závisí na závažnosti stavu, ale obecně je třeba absolvovat 6 až 10 ošetření s frekvencí 1x za týden.

Cena ošetření od 1 800,- Kč.

  • Kombinace mikrokrystalové vakuové dermabraze s biostimulačním laserem, monopolární radiofrekvence a elektroporace

Mikrodermabraze je neinvazivní, nechirurgické technika oživení a omlazení kůže, která byla do kosmetické medicíny uvedená v 80-tých letech 20. století. Tato technologie umožňuje prostřednictvím inertních korundových krystalů odstranit odumřelé povrchové buňky pokožky (které ucpávají póry), stimuluje růst nových kožních buněk, nárůst tloušťky vrstvy pokožky, zvyšuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken v kůži, zlepšuje dodávku kyslíku tkáním a zlepšuje mikrocirkulaci. Hloubka Mikrodermabraze se volí a reguluje podtlakem podle závažnosti kožního nedostatku. Biostimulační laser proniká do hloubky 8-10 mm, je absorbován buňkami pokožky a kůže, kde se mění na energii, která urychluje metabolické a hojivé procesy. Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj MESOTHERM disponuje monopolární systémem - monopolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni, která je vystavena těmto podnětům.

Obsah ošetření dle sestaveného ošetřovacího protokolu.

Cena ošetření dle sestaveného ošetřovacího protokolu.

Počet ošetření závisí na závažnosti stavu a vybraných ošetřovacích metod, ale obecně je třeba absolvovat 8 až 10 ošetření s frekvencí 1x za týden.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pokožky. Samozřejmostí je doporučení vhodné tělové kosmetiky na domácí péči.