VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Ruku na srdce, kdo z nás netouží vypadat co nejdéle mladě, svěže, se zdravou, pružnou a hladkou pletí bez vrásek? Tvorba vrásek je však přirozenou součástí procesu stárnutí kůže. Vrásky se objevují zejména v oblastech nejvíce exponovaných slunečnímu záření a intenzivního využívání mimických svalů, kterými jsou čelo, okolí očí a rtů, krk, dekolt, hřbetní strana rukou.

V našem centru estetické medicíny  Amaryllis nabízíme několik možností, jak úspěšně bojovat s vráskami. Od manuálních přes přístrojové ošetření významně redukující jemné i hlubší vrásky až po vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou.


Mikrodermabraze  je neinvazivní, nechirurgická technika oživení a omlazení kůže, která byla do kosmetické medicíny uvedená v 80-tých letech 20. století. Tato technologie umožňuje prostřednictvím inertních korundových krystalů odstranit odumřelé povrchové buňky pokožky (které ucpávají póry), stimuluje růst nových kožních buněk, nárůst tloušťky vrstvy pokožky, zvyšuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken v kůži, zlepšuje dodávku kyslíku tkáním a zlepšuje mikrocirkulaci. Hloubka mikrodermabraze se volí a reguluje podtlakem podle závažnosti kožního nedostatku.  Biostimulační laser  proniká do hloubky 8-10 mm, je absorbován buňkami pokožky a kůže, kde se mění na energii, která urychluje metabolické a hojivé procesy.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti s použitím přípravků s obsahem kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace, mikrodermabraze s biostimulačním laserem (laser se dá vypnout), ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum, závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetikou vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

 Cena od 390,- Kč.

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu  radiofrekvence (RF)  se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj MESOTHERM disponuje monopolární systémem - monopolární RF.  Monopolární RF  dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky.  Vakuum  (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze ZIP (popř. Plus relaxuje gel), kontraelektróda, ošetření radiofrekvencí, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

  Cena od 1 100,- Kč.

Rotující mikro-iehelec s 200 velmi tenkými  mikrojehličkami z chirurgické oceli způsobuje drobné bodnutí / propíchnutí kůže s frekvencí 5000 bodnutí za 5 minut. K propíchnutí kůže dochází uvnitř dutinky mikro-iehelce, kam je kůže vtahována prostřednictvím  podtlaku (vakua). Současně působící  monopolární radiofrekvence stimuluje regeneraci a remodelaci tkáně a zajišťuje lepší průnik současně aplikovaných koncentrátů aktivních látek - mezokoktejlů. Díky současnému podtlaku s endomasáží je ošetření méně bolestivé a současně probíhá detoxikace tkáně. Principem mikrojehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem jsou vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontraelektroda, ošetření mikrojhličkovou vakuovou radiofrekvencí se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátová maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermo-kosmetikou vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti. Před prvním ošetřením je třeba zakoupit si u nás mikro-iehelec, který musí mít každý svůj vlastní.

 Cena od 2 800,- Kč.

Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, manuální masáž obličeje, kontraelektroda, což zahrnuje speciálního koncentrátu aktivních látek elektroporací, air Oxygen, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena od 890,- Kč.

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu  radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o  monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj FUSIOMED ICE disponuje v rámci ošetření obličeje oběma systémy - monopolární i bipolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky.  Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze ZIP (popř. Plus relaxuje gel), kontraelektróda, ošetření radiofrekvencí, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena od 920,- Kč.

Vysoce intenzivní polychromatické světelné zdroje (IPL) emitují pulsní světlo v širokém pásu vlnových délek mezi 420 až 1200 nm.  CPL je druh IPL, ve kterém se široké spektrum světla upravuje pomocí tzv. cut-off filtrů. Cut-off filtry slouží k zúžení šířky pásma vlnových délek emitovaných tak, aby se selektivně zaměřili na různé struktury v různých hloubkách pleti. CPL technologie aplikovaná přes příslušné cut-off filtry pracuje na principu selektivní fototermolýzy. Emitované světelná energie je absorbována v cílových strukturách, kde se mění na teplo a způsobí destrukci nebo denaturaci cílových molekul (tepelné poškození). Tepelné poškození je však žádoucí reakcí, která vede k následným příznivým dějům, podle toho, jakou problematiku řešíme, a tedy na kterou strukturu / struktury jsme se zacílili. Pro redukci jemných vrásek využíváme program REJUVENACE. V tomto případě jsou cílovými strukturami (chromatofory) voda, melanin a Porfyrin. Zahřátí vody způsobí zahřátí kolagenu a výsledkem je okamžité stažení kolagenových vláken (okamžitý liftingový efekt). Následně se tvoří nová kolagenová vlákna (dlouhodobý výplňový efekt). To vede k celkovému zlepšení struktury pokožky. Tepelná destrukce nahromaděného melaninu vede k prosvětlení pigmentových skvrn a barevnému sjednocení pokožky. Destrukce porfyrinu obsaženého v krevním hemoglobinu vede k "vyčištění" kapilár a celkově k redukci zarudnutí.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze Aquagate, ošetření kalibrovaným pulzním světlem s použitím příslušného cut-off filtru a programu, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermo-kosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

 Cena od 1 100,- Kč.

Princess Filler je produkt určen na univerzální ošetření, Princess Volume na hlubší ošetření a vytvoření objemu. Produkt Princess Rich je indikován na mezoterapii.

Princess Volume je indikován na injekční aplikaci do hluboké vrstvy dermis na korekci obličejových vrásek (např. Nosově-ústních rýh) a k okamžitému obnovení objemu kůže. Je také indikován k modelaci kontur obličeje, linie i kontur brady a zvětšení objemu rtů.

Princess Volume je monofázický, sterilní, biologicky rozložitelný, viskoelastický, dokonale čistý, izotonický, vysoce zasíťovaný a homogenizovaný gelový implantát.

 Cena se odvíjí od spotřeby materiálu.

Jedná se o léčebnou proceduru využívající nechirurgické lékařskou techniku, při které se aplikují speciální koncentráty aktivních látek do kůže prostřednictvím drobných vpichů mikrojehličkami (0,5 až 1 mm). Principem této léčebné metody je vytváření drobných ranek, což jednak stimuluje proces hojení a jednak se prostřednictvím nich vpravují přímo do střední vrstvy kůže aktivní látky obsažené v aplikovaných speciálních koncentrátech. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem jsou vyplnění vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, zpevnění pleti, redukce velikosti pórů.

Odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, dermaroller, ošetření Dermaroller se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátové maska, pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermo-kosmetikouvybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

 Cena od 855,- Kč.