VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Toužíte po svěží omlazené pleti se sjednoceným tónem a zmenšenými póry? Navštivte naše centrum estetické medicíny AMARYLLIS a vyzkoušejte toto příjemné ošetření pleti s použitím špičkového lékařského přístroje MESOTHERM.

Toto ošetření v sobě spojuje použití vysoce účinných technologií - kombinaci mikrodermabraze sterilními krystaly korundu s působením biostimulačního laseru - a následnou profesionální péči o pleť lékařskou dermokosmetikou Renlive a Rejuve, kterou volíme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

  • Mikrodermabraze je neinvazivní, nechirurgické technika oživení a omlazení kůže, která byla do kosmetické medicíny uvedená v 80-tých letech 20. století. Tato technologie umožňuje prostřednictvím inertních korundových krystalů odstranit odumřelé povrchové buňky pokožky (které ucpávají póry), stimuluje růst nových kožních buněk, nárůst tloušťky vrstvy pokožky, zvyšuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken v kůži, zlepšuje dodávku kyslíku tkáním a zlepšuje mikrocirkulaci. Hloubka mikrodermabraze se volí a reguluje podtlakem podle závažnosti kožního nedostatku.
  • Biostimulační laser proniká do hloubky 8-10 mm, je absorbován buňkami pokožky a kůže, kde se mění na energii, která urychluje metabolické a hojivé procesy.

Celá procedura trvá přibližně 40 minut. Je možné rozšířit ošetření na oblast krku a / nebo dekoltu, kdy je třeba počítat s prodloužením trvání procedury na přibližně 50 až 70 minut.

Mikrodermabrazi lze absolvovat jako samostatné ošetření v rámci pravidelné profesionální péče o pleť (ideálně s frekvencí 1x za měsíc), nebo bývá součástí komplexních ošetřovacích postupů, sestavených pro jednotlivé typy pleti s ohledem také na věk a problematiku pleti.

Ošetření se doporučuje absolvovat v rámci pravidelné profesionální péče o pleť, např. s frekvencí 1x měsíčně. V případě, že je součástí intenzivních ošetřovacích kúr, tak podle frekvence základního ošetření, což bývá obvykle několikrát po sobě, v týdenních intervalech. Před, během i po ošetřovací kúře je třeba zabránit vystavování ošetřovaných oblastí slunečnímu záření, zda umělému opalování v soláriu. Po ošetření je třeba používat přípravek s ochranným faktorem minimálně SPF 30 a ideálně alespoň v délce dvou týdnů od ošetření.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.

Vstupní diagnostika pleti pomocí profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti pomocí přípravků s obsahem kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace, mikrodermabraze s biostimulačním laserem (laser se dá vypnout), ošetřující maska, pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém.

Cena ošetření od 590,- Kč.