VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Ruku na srdce, kdo z nás netouží vypadat co nejdéle mladě, svěže, se zdravou, pružnou a hladkou pletí bez vrásek? Tvorba vrásek je však přirozenou součástí procesu stárnutí kůže. Od 25-ti let věku dochází k prokazatelnému poklesu aktivity kožních kmenových buněk, zpomalení buněčné obnovy a metabolismu kožních buněk. Vrásky se objevují zejména v oblastech nejvíce exponovaných slunečnímu záření a intenzivního využívání mimických svalů, kterými jsou čelo, okolí očí a rtů, krk, dekolt, hřbetní strana rukou, kotníky, nárty.

V našem estetické medicíny AMARYLLIS nabízíme několik možností, jak úspěšně bojovat s vráskami a zpomalit známky času. Od manuálních přes přístrojové ošetření významně redukující jemné i hlubší vrásky až po vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou. Manuálním a přístrojovým ošetřením jsou věnovány samostatné texty.

K vyplňování vrásek používáme výplňové materiály Princess Volume, které patří mezi novou generaci produktů, vyráběných unikátní metodou síťování kyseliny hyaluronové - s.m.a.r.t. Tento způsob představuje jedinečný postup na vytvoření velmi husté trojrozměrné sítě, jehož výsledkem jsou účinné produkty s dlouhou dobou životnosti a příznivým bezpečnostním profilem.

Produkty Princess umožňují vyplnit vrásky a nesrovnalosti pokožky, zvětšit rty, dokonale modelovat tvář, celkově hydratovat a omladit pokožku.
Princess Filler je produkt určen na univerzální ošetření, Princess Volume na hlubší ošetření a vytvoření objemu. Produkt Princess Rich je indikován na mezoterapii.

Princess Volume je indikován na injekční aplikaci do hluboké vrstvy dermis na korekci obličejových vrásek (např. Nosově-ústních rýh) a k okamžitému obnovení objemu kůže. Je také indikován k modelaci kontur obličeje, linie i kontur brady a zvětšení objemu rtů.

Princess Volume je monofázický, sterilní, biologicky rozložitelný, viskoelastický, dokonale čistý, izotonický, vysoce zasíťovaný a homogenizovaný gelový implantát.

Cena ošetření dle potřebného množství výplňového materiálu.