VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

V ěk se nám odráží nejen na pleti přibýváním vrásek, ztrátou pružnosti a podobně, ale stárne a ochabuje nám samozřejmě také kůže celého těla. Ochablá kůže však může být i následkem výraznějšího zhubnutí, včetně zhubnutí či "návratu do normálu" po období těhotenství.

V našem centru estetické medicíny Amaryllis Vám umíme pomoci se zpevněním kůže těla prostřednictvím špičkových certifikovaných lékařských přístrojů FUSIOMED ICE a MESOTHERM, které v sobě spojují několik vysoce účinných technologií.

  • Bipolární radiofrekvence s pod

    [pb_row][pb_column span="span12"][pb_text el_title="Text1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

    tlakem
    - současně působí a zahřívá jak hlubokou tak i povrchovou vrstvu tkáně. Lokální zahřátí zabezpečené přisátím (podtlakem) způsobuje okamžitou kontrakci (stažení) kolagenových vláken a současně zvyšuje aktivitu fibroblastů i metabolismus tukových buněk. Tím dochází k zintenzivnění tvorby nových kolagenových a elastinových vláken i redukci tukové tkáně.

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním, příp. tripolární systému. Přístroj FUSIOMED ICE poskytuje pro tělové ošetření monopolární i bipolární RF. Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně léčby celulitidy, vyhlazení pokožky, ošetřování lymfedému různého původu. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Kontaktní emulze ZIP, ošetření bipolární radiofrekvencí s podtlakem, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 - 12 ošetření s frekvencí 1x za 10 - 14 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za 2 měsíce.

Cena ošetření od 800,- Kč.

  • Monopolární radiofrekvence kombinovaná s podtlakovou masáží - procedura pro zvýšení prokrvení tkání se zpevněním kůže a lymfatickou drenáží. Ošetření je vhodné zejména tehdy pokud Vás kromě ochablé kůže trápí i celulitida.

9Striedavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním, příp. tripolární systému. Přístroj FUSIOMED ICE poskytuje pro tělové ošetření monopolární i bipolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně léčby celulitidy, vyhlazení pokožky, ošetřování lymfedému různého původu. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Kontaktní emulze ZIP, ošetření monopolární radiofrekvencí a podtlakovou masáží, kontraelektroda, energetizující tonifikační tělové sérum.

Doporučuje se absolvovat 6 - 12 ošetření s frekvencí 1x za 10 - 14 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za 2 měsíce.

Cena ošetření od 800,- Kč.

  • Elektroporace nám umožní zavedení speciálního koncentrátu s obsahem bioaktivních substancí zlepšujících pružnost kůže do buněk, bez poškození buněčné membrány, otevřením dočasných membránových pórů / vodivých kanálků. Elektroporace je vhodná zejména jako významné doplnění některého z předchozích přístrojových ošetření, čímž dojde k zintenzivnění účinku.

Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni, která je vystavena těmto podnětům.

Jemný peeling, kontraelektroda, zapracování speciálního koncentrátu aktivních látek elektroporací.

Cena ošetření 800,- Kč.

V průběhu všech ošetření používáme výhradně lékařskou dermoskometiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky kůže. Samozřejmostí je doporučení vhodné tělové kosmetiky na domácí péči.