VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Věděli jste, že od věku 25 let dochází k prokazatelnému poklesu aktivity kožních kmenových buněk, zpomalení buněčné obnovy i metabolismu kožních buněk? Bohužel, je to tak... Ztráta pružnosti, ochablost pleti, vrásky a další neradostné, už i viditelné, znaky stárnutí pleti jdou pak později ruku v ruce s plynoucím časem. Přirozený proces stárnutí pleti zastavit neumíme, ale rozhodně ho v dnešní době dokážeme alespoň zpomalit a zmírnit jeho projevy.

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS nabízíme na zpevnění pleti několik možností ošetření našimi špičkovými certifikovanými lékařskými přístroji MESOTHERM, FUSIOMED ICE a X LASE, které v sobě spojují několik vysoce účinných technologií.

Přístroj MESOTHERM nám umožňuje vybrat pro Vás to nejvhodnější z několika variant účinných ošetření, případně zvolit jejich kombinaci.

Úvodem, před ošetřením zaměřeným na zpevnění pleti, je vhodné absolvovat mikrokrystalovou vakuovou dermabrazi. Toto ošetření nám odstraní vrchní vrstvu pokožky s odumřelými buňkami, zatímco paralelně působící biostimulační laser stimuluje regenerační a hojivé procesy.

Mikrodermabraze je neinvazivní, nechirurgické technika oživení a omlazení kůže, která byla do kosmetické medicíny uvedená v 80-tých letech 20. století. Tato technologie umožňuje prostřednictvím inertních korundových krystalů odstranit odumřelé povrchové buňky pokožky (které ucpávají póry), stimuluje růst nových kožních buněk, nárůst tloušťky vrstvy pokožky, zvyšuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken v kůži, zlepšuje dodávku kyslíku tkáním a zlepšuje mikrocirkulaci. Hloubka mikrodermabraze se volí a reguluje podtlakem podle závažnosti kožního nedostatku. Biostimulační laser proniká do hloubky 8-10 mm, je absorbován buňkami pokožky a kůže, kde se mění na energii, která urychluje metabolické a hojivé procesy.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, mikrodermabraze s biostimulačním laserem (laser se dá vypnout), ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum, závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření od 740,- Kč.

Mikrojehličková vakuová radiofrekvence poskytuje vysoce účinnou remodelaci a zpevnění pleti. Ošetření je trochu bolestivé (v případě zájmu je možná aplikace znecitlivující krému), ale je to absolutní top mezi ošetřeními!

Rotující mikrojehelec s 200 velmi tenkými mikrojehličkami z chirurgické oceli způsobuje drobné bodnutí / propíchnutí kůže s frekvencí 5000 bodnutí za 5 minut. K propíchnutí kůže dochází uvnitř dutinky mikrojehelce, kam je kůže vtahována prostřednictvím podtlaku (vakua). Současně působící monopolární radiofrekvence, která stimuluje regeneraci a remodelaci tkáně a zajišťuje lepší průnik současně aplikovaných koncentrátů aktivních látek - mezokoktejlů. Díky současnému podtlaku s endomasáží je ošetření méně bolestivé a současně probíhá detoxikace tkáně. Principem mikrojehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem je vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontraelektroda, ošetření mikrojehličkovou vakuovou radiofrekvencí se současným zapracováním speciálního koncentrátu aktivních látek, alginátové maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace). Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření od 2800,- Kč.

Monopolární radiofrekvence (s endomasážou nebo bez ní) jako první klinický efekt poskytne kontrakci (stažení) kolagenových vláken, čímž se vyplní povrchové vrásky a okamžitě vyhladí tkáň. Dlouhodobý efekt spočívá v tvorbě nových kolagenových i elastinových vláken a zpevňování pleti. Vakuové ošetření (endomasáž) přispívá k odvodu odpadních látek do příslušných lymfatických cest a k vyhlazení pokožky.

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj MESOTHERM disponuje monopolární systémem - monopolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší zásobování buňěk v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu.

Základní diagnostika pleti použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, tonizace, jemný peeling, kontaktní emulze ZIP GEL, kontraelektroda, ošetření radiofrekvencí, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření od 1 100,- Kč.

Elektroporace (mezoterapie bez jehel) nám umožní zavedení speciálních koncentrátů s obsahem bioaktivních substancí do buněk kůže, bez poškození buněčné membrány, otevřením dočasných membránových pórů / vodivých kanálků.

Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek v tkáni, které je vystaveno tímto podnětem.

Základního diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru pleti, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, manuální masáž obličeje, kontraelektroda, zahrnuje zapracování speciálního koncentrátu aktivních látek elektroporací, air Oxygen, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření od 990,- Kč.

Při všech uvedených ošetřeních se doporučuje absolvovat 5 - 10 ošetření s frekvencí 1x za 7 až 10 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za měsíc.

Přístroj FUSIOMED ICE slouží hlavně pro ošetření těla. Disponuje však i hlavicí pro obličejové ošetření, která poskytuje několik technologií monopolární i bipolární radiofrekvence a podtlakovou masáž ( endomasáž).

Bipolární RF s podtlakovou masáží (endomasážou) se používá především pro zpevnění resp. redukci ochabování pleti, kožních převisů (nejčastěji na obličeji a krku). Endomasáž přispívá k odvodu odpadních látek do příslušných lymfatických cest a k vyhlazení pokožky.

Tato procedura je také nejlepší volbou u klientů po předchozí aplikaci dlouhodobých výplní.

>

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj FUSIOMED ICE disponuje v rámci obličejových ošetření oběma systémy - monopolární i bipolární RF. Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Vakuum (podtlak) je léčba založená na mechanickém odsávacím systému, který vytváří masáž tkáně (endomasáž) s mnoha příznivými funkcemi, včetně vyhlazení pokožky. Vakuové ošetření zvýší krevní cirkulaci, a tím zlepší dodání krve a živin buňkám v podkoží. Současně jsou z ošetřované oblasti odstraňovány toxiny a další odpadní látky. Ošetřením se také podporuje tvorba kolagenu

Monopolární RF v rámci Lifting procedury technologií Shape s chlazením kontaktního místa s kůží poskytuje unikátní možnost současného ošetření epidermis i dermis. V epidermis dochází ke zlepšení struktury. V dermis díky významnému zahřátí se stimulací neokolagenézy (novotvorby kolagenních vláken) a neoelastinogenézy (novotvorby elastinových vláken) dochází k remodelaci zralé kůže (i atrofických jizev po akné).

Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj FUSIOMED ICE disponuje v rámci obličejových ošetření oběma systémy - monopolární i bipolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky.

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze ZIP a / nebo relaxovat gel, ošetření radiofrekvencí (monopolární nebo bipolární, v případě monopolární kontraelektroda), ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Cena ošetření Bipolární RF s endomasáží od 920,- Kč.

Cena ošetření Monopolární RF od 1 100,- Kč.

U všech výše uvedených ošetřeních se doporučuje absolvovat 5 - 10 ošetření s frekvencí 1x za 7 až 10 dní. Následně jsou vhodné udržovací ošetření 1x za měsíc.

Přístroj X LASE nám umožňuje zpevnit pleť použitím technologie kalibrovaného pulzního světla.

Kalibrované pulzní světlo (CPL) má dokonalejší průběh působícího emitovaného pulsu, než mají běžné IPL (intenzivní pulsní světlo) přístroje a ve srovnání s ostatními IPL systémy dostupnými na trhu se X LASE prokázal jako jeden z nejvýkonnějších. Jednoduchou výměnou cut-off filtru a nastavením příslušných parametrů víme iv rámci jednoho ošetření řešit řadu nedostatků pleti. Díky špičkové technologii a dokonalému vícesystémovému chlazení nedochází k popálení kůže, ošetření je rychlé, efektivní a velmi dobře tolerováno.

Vysoko intenzivní polychromatické světelné zdroje (IPL) emitují pulsní světlo v širokém pásu vlnových délek mezi 420 až 1200 nm. CPL je druh IPL, ve kterém se široké spektrum světla upravuje pomocí tzv. cut-off filtrů. Cut-off filtry slouží k zúžení šířky pásma vlnových délek emitovaných tak, aby se selektivně zaměřili na různé struktury v různých hloubkách pleti. CPL technologie aplikovaná přes příslušné cut-off filtry pracuje na principu selektivní fototermolýzy. Emitované světelná energie je absorbována v cílových strukturách, kde se mění na teplo a způsobí destrukci nebo denaturaci cílových molekul (tepelné poškození). Tepelné poškození je však žádoucí reakcí, která vede k následným příznivým dějům, podle toho, jakou problematiku řešíme, a tedy, na kterou strukturu / struktury jsme se zacílili. V případě zpevňování pleti je cílovou strukturou (chromatofory) zejména voda. Zahřátí vody způsobí zahřátí kolagenu a výsledkem je okamžité stažení kolagenových vláken (okamžitý liftingový efekt). Následně se tvoří nové kolagenová vlákna (dlouhodobý výplňový efekt). To vede k celkovému zlepšení struktury pokožky.

/p>

Základní diagnostika pleti s použitím profesionálního analyzátoru, odlíčení / očištění pleti, jemný peeling, kontaktní emulze, ošetření kalibrovaným pulzním světlem s použitím příslušného cut-off filtru a programu, ošetřující maska, tonizující pleťová voda s kyselinou hyaluronovou (sprejová aplikace), výživné sérum (možnost dokoupení aplikace ampule koncentrátu s vysokým obsahem rostlinných kmenových buněk Jabloně domácí, kyseliny hyaluronové a aktivních látek 3. generace), závěrečný ochranný krém. Použitou lékařskou dermokosmetiku vybíráme vždy podle zralosti, typu a problematiky pleti.

Doporučuje se absolvovat 6 až 12 ošetření s frekvencí 1x za 2-3 týdny, a pak udržovací kúru 1x za 1 až 2 měsíce. Před, během i po ošetřovací kúře je třeba zabránit vystavování ošetřovaných oblastí slunečnímu záření, zda umělému opalování v soláriu. Proto je ideální ošetřovací proces absolvovat na podzim a v zimě. Během celé ošetřovací kúry a minimálně 2 týdny po jejím skončení je třeba používat přípravek s ochranným faktorem.

Cena ošetření od 1 100,- Kč.

V úvahu přichází i manuálně ošetření - mikrojehličková mezoterapie DERMAJET, s použitím dermarolleru (válečku s mikrojehličkami).

Principem mikrojehličkového ošetření je tvorba drobných ranek, což stimuluje proces hojení. Proces hojení spočívá v uvolnění růstových faktorů, fibroblasty se přesouvají do oblasti "poškození", tvoří novou mimobuněčnou matrix (hmotu) - novou opěrnou strukturu, kolagen a dochází k tvorbě nových elastinových vláken. Výsledkem jsou vyplnění hlubokých vrásek, "zapadlých" jizev, reorganizace jizev, zlepšení pružnosti kůže, přeskupení pigmentu - harmonizace barvy pleti, redukce velikosti pórů

Cena ošetření od 855,- Kč.

V průběhu všech ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky pleti. Samozřejmostí je doporučení vhodné kosmetiky na domácí péči.