VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

V našem centru estetické medicíny AMARYLLIS používáme na zvětšení objemu rtů výplňové materiály Princess Volume, které patří mezi novou generaci produktů, vyráběných unikátní metodou síťování kyseliny hyaluronové - s.m.a.r.t. Tento způsob představuje jedinečný postup na vytvoření velmi husté trojrozměrné sítě, jehož výsledkem jsou účinné produkty s dlouhou dobou životnosti a příznivým bezpečnostním profilem.

Produkty Princess umožňují vyplnit vrásky a nezrovnallosti pokožky, zvětšit rty, dokonale modelovat tvář, celkově hydratovat a omladit pokožku.

Princess Filler je produkt určen na univerzální ošetření, Princess Volume na hlubší ošetření a vytvoření objemu. Produkt Princess Rich je indikován na mezoterapii.

Princess Volume je indikován na injekční aplikaci do hluboké vrstvy dermis na korekci obličejových vrásek (např. Nosově-ústních rýh) a k okamžitému obnovení objemu kůže. Je také indikován k modelaci kontur obličeje, linie i kontur brady a zvětšení objemu rtů.

Princess Volume je monofázický, sterilní, biologicky rozložitelný, viskoelastický, dokonale čistý, izotonický, vysoce zasíťovaný a homogenizovaný gelový implantát.

Cena ošetření dle množství použitého materiálu.