VOLEJTE    733 745 666     info  AKTUÁLNĚ

Vnašem centru estetické medicíny AMARYLLIS používáme na zvětšení objemu rtů výplňové materiály Princess Volume, které patří mezi novou generaci produktů, vyráběných unikátní metodou síťování kyseliny hyaluronové - s.m.a.r.t. Tento způsob představuje jedinečný postup na vytvoření velmi husté trojrozměrné sítě, jehož výsledkem jsou účinné produkty s dlouhou dobou životnosti a příznivým bezpečnostním profilem.

Produkty Princess umožňují vyplnit vrásky a nezrovnallosti pokožky, zvětšit rty, dokonale modelovat tvář, celkově hydratovat a omladit pokožku.

Princess Filler je produkt určen na univerzální ošetření, Princess Volume na hlubší ošetření a vytvoření objemu. Produkt Princess Rich je indikován na mezoterapii.

Princess Volume je indikován na injekční aplikaci do hluboké vrstvy dermis na korekci obličejových vrásek (např. Nosově-ústních rýh) a k okamžitému obnovení objemu kůže. Je také indikován k modelaci kontur obličeje, linie i kontur brady a zvětšení objemu rtů.

Princess Volume je monofázický, sterilní, biologicky rozložitelný, viskoelastický, dokonale čistý, izotonický, vysoce zasíťovaný a homogenizovaný gelový implantát.

Cena ošetření dle množství použitého materiálu.